İletişim

Kliniğimiz Sabah 09.00'dan Gece 00.00'a kadar hizmetinizdedir.

info@irmethospital.com
(+90) 282 725 44 44
   
 
 
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi  
İmplant  
Ortodonti  
Diş Estetiği  
Kanal Tedavisi (Endodonti)  
Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)  
Protez  
Dişeti Hastalıkları Tedavisi  
20 Yaş Diş Çekimi  
Hamilelikte Diş Tedavisi  
Panoramik Röntgen Çekimi  
3 Boyutlu Diş Tomografisi  
 

İmplant ağız içindeki total yada bölgesel diş eksikliklerinin giderilmesi için çene kemiklerinin içine uygulanan ve diş köklerini taklit eden titanyum parçalardır. Titanyum implantlar uzun yıllardır hastaların tedavisi için kullanılmaktadır. Hızla ilerleyen teknolojilerin doğru planlanmasıyla dental implantların hasta ağzında uygulanması günümüzde hem fonksiyonel hemde estetik açıdan mükemmel sonuçlara ulaşmaktadır.

Bugün implant ın, 21. yüzyılda üzerinde en çok çalışılacak olan diş tedavi şekli olduğu anlaşılmaktadır. Doğru teşhis, yeterli bilgi, tecrübe ve ekipmanla uygulandığında diş implantı, hasta ve hekim açısından olağanüstü başarılı sonuçlar verebilen bir tedavi şeklidir.

İmplant Çeşitleri

İlk kullanılmaya başlandığı yıllardan bugüne kadar diş implantları değişmiş ve gelişmiştir. İlk implantlar kemik içine plak şeklinde uygulanırken günümüzde en ideal form olarak diş kökünü taklit eden silindirik vida formunda implantlar tercih edilmektedir.Bu implantlar uygulanması son derece kolay ve hastayı yormadan yerleştirilebilen implantlardır.

 

 

                
 
   
  İletişim ve Ulaşım
www.irmethospital.com
www.irmetestetik.com
 
0 282 725 44 44
0 282 725 44 40
Namık Kemal Bulvarı No: 17-21 Tekirdağ / Çerkezköy
 
 
Copyright © 2013 İrmet Hospital. Tüm Hakları Saklıdır.